Baş Antrenör ERKAN ERCAN

1974 Ankara doğumlu Erkan Ercan 6 yaşında Pınarbaşı Taekwondo Okulunda taekwondoya başladı. Milli Takımlar Teknik Direktörü Turgut Osman Pınarbaşı nezaretinde uzun yıllar disiplinli bir şekilde çalışan hocamız; minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde bir çok ulusal şampiyonluklar ve dereceler elde ettiği gibi, uluslararası alanda da şampiyonluk ve derecelere sahiptir. Yüzün üzerinde yaptığı resmi maçta sadece on iki yenilgi almıştır. Musabıklık hayatının ardından yirmi yılı aşkın süredir antrenörlük yapmaktadır. Bu süre içerisinde birçok bölge, Türkiye ve uluslararası alanda milli sporcu ve antrenör yetiştirmiştir.

Dört yıldır Yaşamkent Koryospor Kulübünün antrenörlüğünü yapan Erkan Ercan kısa sürede Ankara, bölge ve Türkiye’de dereceler yapan altyapıdan sporcular yetiştirmiştir.

Türkiye Taekwondo Fwederasyonu antrenörü olan Erkan Ercan, Kukiwon (Dünya Taekwondo Akademisi) ve WTE (World Taekwondo Europe – Dünya Avrupa Taekwondo Birliği) antrenörüdür. Aynı zamanda WDATF (World Defence Anti-Terror Federation – Dünya Yakın Savunma Federasyonu) eğitmen ve antrenörüdür.

Amacı Yaşamkent Koryospor Kulübünden yıllar içinde birçok milli sporcu yetiştirmektir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yaşamkent Koryospor Halkla İlişkiler YASEMİN ERCAN

Erkan Ercan’ın eşi olan Yasemin Ercan siyah kuşak 1.DAN sahibidir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu kimya yüksek mühendisidir.

Antrenör NURAY HASER

1972 yılında Sivas’ta dünyaya gelen, yaklaşık otuz yıldır taekwondonun içinde olan Nuray Haser, dört yıldır Yaşamkent Koryospor Kulübünde Erkan Ercan hocamızın yardımcısı olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

Yardımcı Antrenör ATAHAN KAYA

On iki yıldır taekwondo yapan Atahan Kaya Ankara Atatürk Lisesi mezunudur ve şu anda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisidir. Yardımcı hoca olarak Yaşamkent Koryospor Kulübüne hizmet vermektedir.